Основи педагогічної майстерності

1. Спілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами. Це вміння усно і письмово висловлювати й тлумачити поняття, думки, почуття, факти та погляди (через слухання, говоріння, читання, письмо, застосування мультимедійних засобів). Здатність реагувати мовними засобами на повний спектр соціальних і культурних явищ – у навчанні, на роботі, вдома, у вільний час. Усвідомлення ролі ефективного спілкування.

  Наскрізні лінії є засобом інтеграції ключових і загальнопредметних компетентностей, навчальних предметів та предметних циклів; їх необхідно враховувати при формуванні шкільного середовища.

Виразки шлунку виникають не від того,
що ви їсте,
виразки виникають від того,
що з’їдають вас.

М. Монтегю

  З 1974 року вийшло друком понад 2500 статей і книг; присвячених вивченню синдрому «професійного вигорання». Але переважна більшість із них – описового й епізодичного характеру. Літератури, що розкривала науково-пракгичні дослідження в цій галузі, ще недостатньо. Проте дослідження синдрому триває. Нині він має вже діагностичний статус у «Міжнародній класифікації хвороб – 10»: «Z 73 - проблеми, пов'язані з труднощами управління власним життям».

  ТЕХНІКИ КРЕАТИВНОСТІя

   10 СПОСОБІВ РОЗКРИТИ

     СВОЄ ТВОРЧЕ «Я»

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ

1 о

 

РІВНІ ТВОРЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВЧИТЕЛЯ  2 о

ПАМ'ЯТКА

ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ТВОРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВЧИТЕЛЯ

орп

 

ПОРАДИ ПЕДАГОГАМ, ЯКІ ПРАГНУТЬ

РОЗВИВАТИ СВОЇ ТВОРЧІ ЗДІБНОСТІ

4 о

 

Корисні посилання

 • Калуш

  Газета Вікна - завжди актуальні новини - Калуш

  Інформаційний портал Калуша

 • Освіта

  Управління освіти Калуської міської ради

  NUSchool

   

 • Новини

Увійти

Вхід на сайт

Логін *
Пароль *