17 квітня 2019 року у Калуській ЗОШ I-III ступенів №3 проходила обласна педпрактика керівників ЗЗСО. Гості відвідали сучасний інтегрований урок математики в 1-В класі НУШ на тему: «Утворення і записування чисел першої сотні.

 

Інтеграція з природознавством, українською мовою, англійською мовою, основами здоров’я», який провела вчителька Прокопів Валентина Василівна.

Учні навчаються по-новому і працюють по-іншому з LEGO. Діти організувалися на початок уроку за допомогою енергізатора  з цеглинками LEGO DUPLO. На наступному етапі складали в групах об’ємні цифри з цеглинок і проводили гру «Оживи цифру», утворювали двоцифрові числа і порівнювали їх. Зображали в парах  числа другого десятка на базових пластинах  LEGO  SISTEM  за допомогою двох гумок: однією обводили штирі і відкладали десятки, другою – одиниці. Працюючи в групах, розподіляли дрібні деталі LEGO  SISTEM  у підмножини за формою, кольором і розміром. На уроці учні виконували рухливі вправи і співали під відеофізкультхвилинку, вивчали назви геометричних фігур на англійській мові.

Fot        fot1

 Fot2        20190418 202029

 

 

27.jpg

Корисні посилання

 • Калуш

  Газета Вікна - завжди актуальні новини - Калуш

  Інформаційний портал Калуша

 • Освіта

  Управління освіти Калуської міської ради

  NUSchool

   

 • Новини

Увійти

Вхід на сайт

Логін *
Пароль *