НАВЧІТЬ ДІТЕЙ БЕЗПЕКИ

Безпечна поведінка-це в першу чергу, вміння оцінити обстановку. Не забувайте нагадати дітям про елементарні заходи безпеки, щоб уберегтися від злочину і самим не вчинити протиправного. Отож розкажіть їм не тільки про те, як правильно переходити вулицю, а й як поводитися, коли до них чіплятимуться неповнолітні вимагачі, грабіжники чи хулігани.

ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ НА КОЖЕН ДЕНЬ

Діти вчаться з того, що бачать у своєму оточенні. Якщо дитина оточена критицизмом -  вона вчиться звинувачувати. Якщо дитина бачить ворожість – вона вчиться битись. Якщо з  дитини глузують — вона буде нерішучою.

СПІЛКУВАННЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ

Вранці піднімайте дитину спокійно, з посмішкою та лагідним словом. Не згадуйте вчорашні прорахунки, особливо мізерні, не вживайте образливих слів.

Не підганяйте, розрахувати час — це ваш обов’язок, якщо ж  ви цю причину не вирішили – гріха дитини у цьому немає.

ПРАВИЛА ПОКАРАННЯ

Покарання не повинне шкодити здоров’ю — ані фізичному, ані психічному. Більше того, покарання має бути корисним.

Якщо є сумніви щодо покарання, не карайте. Навіть якщо ви зрозуміли, що занадто м’які, довірливі і нерішучі. Ніякої «профілактики», ніяких покарань «про всяк випадок»!

СІМ ОСНОВНИХ ПРАВИЛ  БАТЬКІВСЬКОЇ ПОВЕДІНКИ В ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ

Сприяйте дитячій автономності (самостійності). Чим більше ви вимагаєте  її (самостійності) в усіх сферах повсякденного життя, тим більше зможе ваша дитина працювати з почуттям відповідальності в шкільній сфері. Автономне (самостійне) навчання є тією метою, в напрямку якої ви маєте працювати, тому що самостійність є найважливішим елементом ефективного і тривалого процесу навчання. Хваліть свою дитину за самостійні дії, наприклад, за  самостійне розпізнавання помилок.

26.jpg

hot line kid

Корисні посилання

 • Калуш

  Газета Вікна - завжди актуальні новини - Калуш

  Інформаційний портал Калуша

 • Освіта

  Управління освіти Калуської міської ради

  NUSchool

   

 • Новини

Увійти

Вхід на сайт

Логін *
Пароль *