У погожі дні осінніх канікул учні 10-А та 10-Б класів разом зі своїми класними керівниками Пукіш Н.В. і Шпенюк Л.М. здійснили захоплюючу мандрівку в часі і просторі.

 

         Два дні школярі провели в мальовничому гірському селищі Верховина. Дівчата й хлопці мали змогу поринути в атмосферу життя і побуту гуцулів початку XX століття: побували в  гуцульській гражді, ознайомилися з традиціями, віруваннями і звичаями горян, приміряли автентичний одяг.

У музеї фільму «Тіні забутих предків» десятикласники ознайомилися з історією створення шедевра світового кіномистецтва, прослухали цікаву та змістовну розповідь екскурсовода про творців та акторів фільму. До речі, режисер картини С. Параджанов на час зйомок проживав в оселі, де знімали фільм і де зараз розміщений музей. Кінострічка «Тіні забутих предків», знята  за однойменною повістю М. Коцюбинського, увійшла в Топ-20 найкращих фільмів світу, а  Гарвардський університет включив фільм до списку обов’язкових для вивчення студентам, які претендують на вищий ступінь у кінознавстві.

         Завершили своє знайомство з Верховиною школярі  на найвищій точці селища – Оглядовій вежі, звідки відкривався надзвичайний краєвид осінніх гір.

У Верховині ще багато цікавого, як от: Музей гуцульської магії,  Музей трембітаря, похід на полонину Кринта, але про це  наступного разу)))

Пізнаваймо свій край, шануймо свої традиції, пишаймося своїм здобутками!

Бо ми того варті! 

hot line

hot line kid

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 • Калуш

  Газета Вікна - завжди актуальні новини - Калуш

  Інформаційний портал Калуша

 • Освіта

  Управління освіти Калуської міської ради

  NUSchool

   

 • Новини

Увійти

Вхід на сайт

Логін *
Пароль *